Polski kącik / Polish corner

Cześć!

Skoro już jest kilku Polaków (przynajmniej trzech + @Julianek, który uczy się polskiego) na forum, to pomyślałem, że możemy założyć Polski kącik. @Bojack, @PhilippeTk, nie chcielibyście się spotkać na kawę/piwo pogadać o oszczedzaniu i inwestycjach?

2 Likes

Cześć!

Mój polski jest jeszcze bardzo podstawowy, ale spotkam was z przyjemnością!

2 Likes

Dzień dobry, dzień dobry!

Dobry pomysł ten kącik.
Ja bardzo chętnie bym się z wami spotkał.
Mieszkam w Genewie i pracuję w Vaud (Nyon)
Mam AG i bardzo lubię podróżować pociągiem w Szwajcarii to mniej więcej wszędzie mi pasuję.

Pozdrawiam,
Philippe

1 Like

Super!

Większośc z nas mieszka w okolicach Zurichu, to ja bym proponował spotkanie tam. Alternatywnie, ja mieszkam w Zugu, to możemy zorganizować meetup u mnie. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Tomek

Witam rowniez. Wprawdzie juz nie ze Szwajcarii bo w tym tygodniu wyladowalem w Brisbane, ale bardzo chetnie dolacze. Glownie z racji tego ze auto i czes finansow zostala w CH. No i kto wie moze za dwa lata jak sie kontrak skonczy to zatesknie za Aare, czekolada i serem :wink:

1 Like

Hej! Super, że polskie grono Wąsaczy w Szwajcarii rośnie! Pomyślałem, że moglibyśmy ustalić kiedy będzie najlepszy moment na spotkanie. Kiedy i gdzie by Wam pasowało? Mi najbardziej pasuje początek grudnia albo początek stycznia - najlepiej w Zugu ale może być też w Zurychu.

Początek grudnia też mi pasuje (ale nie 09/12)
Mieszkam w Zurychu więc wolę to zrobić w Zurychu, ale może być też w Zugu :slight_smile:
Myślę że najlepiej byłoby zrobić Doodle… (ugh this language is complex :D)

1 Like

Daj spokoj, napisales bezblednie :smiley:

Respect :sunglasses:

1 Like

Hejka,
Sorry ze tak trochę później odpisuję ale nie widziałem że były nowe wiadomości.

Ja bym mógł 9 grudnia w Zug/Zurich ale reszta grudnia jest zajęta. Styczeń na razie wolny dla mnie.

Pozdrawiam z Genewy

Hej, mi 9 grudnia pasuje. Ja mam w sumie wolne od teraz do 20 grudnia i potem od 6 do 15 stycznia, więc mi pasuje dowolny dzień w tym przedziale. :slight_smile:

Chcecie się spotkać na kawę u mnie w Zugu czy spotkamy się w jakiejś kawiarni w Zurychu (na marginesie polecam Cafe Schober)?

Dla mnie Zug raczej odpada. W Zurychu predzej.

Jestem zajęty 9 grudnia… :frowning: Styczeń byłby lepszy

To ja proponuję albo dwa spotkania - jedno 9 grudnia, a drugie w styczniu - albo jedno - tylko w styczniu.

1 Like

I jak odbylo sie to spotkanie? Ja tez jestem Z genewy.

Hej, jakoś nie możemy się zebrać. Musimy kolejny termin ustalić. :slight_smile:

nadal Ten Zug/Zurych chcecie? a moze bedziej cos w polowir drogi dla wszyskich Bern? :slight_smile:

Mi to ganz egal. Mogę przyjechać do Berna. Tylko jakaś datę, która wszystkim pasuje trzeba ustalić.

Hejka!
Nie dostaję notifications z tej rozmowy to nie widziałem że ludzie odpowiedzieli!

Mi wszystko pasuje mniej więcej, oby był dworzec SBB CFF nie daleko.

to co 31 marca czy 7 kwietnia? :slight_smile:

Dla mnie 7 najlepiej